Yükleniyor..

iPhone 7 ile Kılıfların ve Ekran Koruyucuların Önemi

iPhone 7 ile Kılıfların ve Ekran Koruyucuların Önemi

            Günümüzün sürekli değişen teknolojisi baş döndürücü bir hal almıştır. Akıllı telefonları da bu akımın başta gelenlerindendir. Eskiden bilgisayarlar üzerinden yapabileceğimiz işlemler artık akıllı cep telefonlarımızla istediğimiz her an her yerde dilediğimiz zaman gerçekleştirebiliyoruz. Telefon üreticileri de insanların bu talepleri doğrultusunda sürekli kendini yenileme ve daha kullanışlı bir ürün çıkartma çabasına girerek birbirleri ile rekabetlerini sürdürmektedirler.

            Telefonlarımız artık neredeyse ihtiyacımız olan bütün her şeyi yapabilmemizi sağlamaktadırlar. Yüksek çözünürlükleri ile her anımızı ölümsüzleştirecek fotoğraf çekmemize videolarımı kaydetmeye ve internet üzerinden her işimi yapmamıza olanak sağlamaktadırlar. Yükselen özelliklerle beraber fiyatlar da otomatik olarak yükselmektedir. Aslında düşündüğünüzde sunulan fiyatlar o kadarda yüksek değildir. Bir cep telefonu aldığınızda kaliteli bir bilgisayar yüksek çözünürlük video kamera ya da fotoğraf makinesi üstüne birde telefon kullanımı eklendiğinde hepsinin toplam fiyatından daha düşüktür. Özellikle iphone serileri oldukça yüksek fiyattadır ama bilindiği üzere çok daha kaliteli içerikleri bulunmaktadır. Apple bir ürünü olan iphone telefonları kaliteli içerikleri ile kullanıcıların neredeyse tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere dizayn edilmiş ürünlerdir. Geniş ekran özellikleri ile daha kullanışlı hale getirilmiştir. Son sürüm olarak piyasaya sürülmeye hazırlanan iPhone 7 iphone sevenler tarafından sabırsızlıkla beklenen bir ürünüdür. 4 inç ekranı ile sevenlerin karşısına çıkacağı bilinmektedir. Ama en önemli özelliklerinden bir tanesi de wireless şarj özelliği olacak gibi duruyor.

            Akıllı telefonlarda en büyük sorun şarj olarak bilinmektedir. iPhone 7 ise bu sorunu ortadan kaldıracak gibi duruyor. Kullanıcılar tarafından büyük bir hevesle alınan cep telefonlarını korumak da çok önemli çünkü hatırı sayılır paralar verdiğimiz cep telefonlarına zarar gelmesini hiç birimiz istemeyiz. İşte tamda bu devrede imdadımıza telefon kılıfları ve kırılmaz ekran koruyucu filmler gelmektedir. Kırılmaz ekran filmleri herhangi bir sebeple yere düşen telefonunuzun ya da darbe görmesi sonucu ekranlarınızın kırılmamasını engeller. Kılıflar ise sürekli yanımızda bulunan cep telefonlarını bayanlar çantasına öylece atarlar ama içindeki anahtar kalem toka ve benzeri materyaller telefonlarınızın çizilmesine aşınmasına sebep olur.

            Beyler ise ceplerine sürekli katıp çıkarttıkları telefonlarının aşınması çizilmesine sebep olur. Gözümüz gibi baktığımız telefonlarımızda böyle bir görüntüye sahip olmayı hiç kimse istemez sanırım. İşte bu yüzden telefon kılıfları gerçekten çok işinize yarayacaktır. Dış darbelerden ve çizilmelerden telefonlarınızı koruyacaktır. Özellikle iphone kılıfları içerisinde hem telefonunuzun inceliğini koruyacak hem de darbelerden koruyacak birçok çeşit kılıf vardır. Özellikle bir tanesi dikkatimi çok çekmiştir. Su geçirmez kılıf yani iphone cep telefonunuzla bu kılıf sayesinde denize ya da havuza girebileceksiniz. Apple son sürüm olarak ortaya çıkaracağı iPhone 7 ürününde de su geçirmezlik olayı ele alınmıştır. Sadece temel kısımları değil bütün parçaları su geçirmez olarak üretileceği açıklanmıştır. Gerçekten merakla beklenen bir üründür. Bu ürün için kılıf seçenekleri iphone kılıflarının özelliklerinin aynısı olacak gibi görünüyor. iPhone 7 kılıfları göz kamaştırıcı ve yüksek koruma olanağı sağlayacak şekilde tasarlanacağı söyleniliyor.

            Deri kılıflarla kapaksız olarak kullanıldığında telefon görünümü ve inceliğini de kaybetmeyecek gibi görünüyor. iPhone 7 kılıfları deri seçenekleri ile gerçekten şıklık bakımından da diğer kılıflarla yarışarak kazanmayı hedefliyor gibi görünüyor. Apple ürettiği iphone modeller yanı sıra onları korumak için ürettiği kılıf seçenekleri de cep telefonları kadar yüksek kalitede olduğu tartışılmaz. Apple son sürüm telefonu iPhone 7 piyasaya çıktığında gerek kılıf seçenekleri gerek telefon özellikleri üstelik wireless şarj özelliği ile piyasaya damga vurmayı planlıyor gibi görünüyor bu yüzden merakla beklenen bir ürün olduğu kesin.

Bu içerik 23.12.2015 tarihinde yayınlandı ve toplam 2260 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler

Kullanma Klavuzu

Buff Filmin Uygulanması

BUFF Labs`Video

İletişim Bilgilerimiz